MAJ 2004

Turistično društvo Mislinja je to soboto organiziralo svoj že tradicionalen Sejem sadik, ki se je zgodil na parkirišču v Šentlenartu. Oglejte si s klikom na VEČ nekaj utrinkov s tega sejma.

SEPTEMBER 2004

21.09.2004

POZDRAV JESENI

Turistično društvo Mislinja, Vas vabi na POZDRAV JESENI, ki bo v nedeljo 26.9.04 ob 14h.
Prireditev bo na kmetiji Foltan nad mislinjsko avtobusno postajo.

.... kliknite VEČ

Turistično društvo Mislinja, Vas vabi na GOBARSKO SREČANJE, ki bo v nedeljo 10.10. ob 10h
Prireditev bo na kmetiji Miklavž v Veliki Mislinji.
Pot bo od avtobusne postaje Mislinja, mimo Pirševega doma in naprej označena z znaki.

OKTOBER 2004

Turistično društvo Mislinja je uspešno speljalo tradicionalno prireditev pozdrav jeseni pri Foltanu nad Mislinjo. Tu je nekaj slik.
In kdo pa je imel najtežje pridelke ?

DECEMBER 2004

OBČINA MISLINJA

Naš kraj

S sliko in besedo je opisana ena lepših sprehajalnih poti v okolici Mislinje.

Poti na Turjaku Mislinjčani večinoma poznajo, verjetno pa je med njimi tudi kdo, katerega noga še ni stopila na ta del z vresjem poraslega hriba. Okoli Turjaka vodi tudi markirana pot, tako da se temu delu gozda tuji sprehajalci ne morejo izgubiti.

Ogledate si lahko par utrinkov s poti, ki vam bodo polepšali dan.