Pustni karneval v Mislinji

Turistično društvo Mislinja v soboto, 5. marca 2011 pripravilo Pustni karneval v Mislinji

Poglejte pod VEČ!

Pustni karneval v Mislinji

Veseli smo, da se je tudi ljudi v občini Mislinja dotaknil pust in  so ga sprejeli za svojega . V soboto , 5.3. 2011 smo bili priča, da so se občani Mislinje prebudili. Tako tisti, ki so našli pogum in ideje, da so se maskirali in drugi, ki so se prišli samo sproščat in gledat domiselnost in igrivost ljudi. Zdi se, da so se dvignili vsi in za kratek čas zapustili svoje tople domove. Letos za to ni bilo potrebno veliko poguma, saj je bilo vreme naravnost izzivalno lepo in je vabilo na plano. Po mnenju mnogih se toliko ljudi ni zbralo  v Mislinji še nikoli. Koliko je bilo med njimi domačinov in  koliko drugih obiskovalcev ne bomo nikoli izvedeli.

Veseli smo, da se je zbralo tudi veliko vozov, kjer se pokaže, kolektivni duh ljudi v posameznih okoljih. To so dokazale najbolj zveste  skupine Majsterski, Strelci, ŠRD Straže,  KD Špik –Kozjak,  KD Završe , Cozntry  club Legen in  Babnikova godba . Letos pa smo bili še posebej veseli Vaške skupnosti Dolič in skupine mladih s Paškega Kozjaka. Po večini vsi so s svojimi liki prikazovali svoj pogled na aktualne politične teme. Edino Strelci so našli rešitev za vse tuzemske zdrahe, ko se bodo lahko izstrelili na svoj Pulfer planet. Pokazali so mojstrstvo pri idejah in izvedbi svoje zgodbe. Posebna zahvala gre tudi vzgojiteljicam  vrtcev  Mislinja in Dolič, ki so svoje malčke odele v čarobne pravljične  like.

V imenu organizatorja TDM: Marija Koprivnikar

Spodaj je nekaj slik s prireditve,
več jih je na voljo v GALERIJI na www.td-mislinja.si

Še enkrat vabljeni k ogledu več fotografij , ki so v GALERIJI na www.td-mislinja.si