OBISKALA SEM SEJEM SADIK

Turistično društvo Mislinja je to soboto organiziralo svoj že tradicionalen Sejem sadik, ki se je zgodil na parkirišču v Šentlenartu. Oglejte si s klikom na VEČ nekaj utrinkov s tega sejma.

Turistično društvo Mislinja je 2. soboto v maju organiziralo tradicionalen Sejem sadik. Namen organiziranja je bil približati prebivalcem ponudbo sadik in okrasnega cvetja, ter vseh pripomočkov za nego rastlin in okolja. Sejem pomeni tudi družabno srečanje ob pomoči Babnikove godbe in prijetni komentatorski besedi gospoda Križaja. Za nemoten potek so se trudili člani društva. Kljub slabemu vremenu so stojnice nudile pestro izbiro, vsi pa so z dobro voljo odgnali dež in priklicali sonce. Dež je dodobra prestrašil »Ribnčana«, ki se je bal, da bo njegova suha roba postala mokra. Ob zaključku sejma so bili zadovoljni, vsi tako prodajalci, kot kupci.

Bilo je veliko lepega cvetja

Prireditev je komentiral gospod Križaj

Zanimanje kupcev za ponudbo na sejmu

Suha roba je bila iz minute v minuto bolj mokra