MEDNARODNA PRODAJNA RAZSTAVA ROČNIH DEL

Društvo Zdravje jeseni Radlje ob Dravi, v sodelovanju z Občino Mislinja in Turističnim društvom Mislinja, vabi na ogled Mednarodne prodajne razstave ročnih del s kulturnim programom, ki bo v občinski dvorani Lopan Mislinja.
Otvoritev razstave bo v petek, 9. oktobra, ob 18.uri. Ogled razstave pa bo možen tudi v soboto, 10. oktobra 2009, od 9.00 do 19.00 ure.

Na razstavi sodelujejo razna koroška društva in razstavljalci desetih mest iz Srbije ter vodstvo mednarodne razstave društva Zlatne Niti iz Vrnjačke Banje. Društvo Zlatne niti vsako pomlad priredi razstavo, na kateri sodelujejo tudi naša društva.

Vljudno vabljeni na ogled razstave.

Poglejte si nekaj utrinkov pod VEČ!

Vljudno vabljeni na ogled razstave.

Nekaj utrinkov s te razstave:

JT