Akcija ocenjevanja urejenosti okolja

Turistično društvo Mislinja

Poglejte si celotno obvestilo s klikom na VEČ!

Turistično društvo Mislinja
bo v mesecu avgustu pričelo z ocenjevanjem urejenosti kmetij in stanovanjskih hiš. Komisija za ocenjevanje okolja Turističnega društva, bo v prihodnjih dneh obiskovala kmetije in stanovanjske hiše po spodnjem razporedu:

- Za izbor lepo urejene kmetije na področju: Mala Mislinja, Tolsti vrh s Pako
- Za izbor lepo urejene stanovanjske hiše na področju: Straže, Šentilj pod Turjakom, center Mislinje, Movže

Komisija se je odločila za zgoraj omenjene kategorije in področja ocenjevanja zaradi tega, da bo izbor korekten. V naslednjem letu bo komisija izbrala in ocenjevala druge kategorije in druga geografska področja.

Podelitev priznanj za lepo urejeno kmetijo in stanovanjsko hišo bo potekal na prireditvi Pozdrav jeseni, ki bo 28. septembra pri Foltanu. Vsi prejemniki priznanj bodo o tem obveščeni pred prireditvijo

Tisti, ki ne želite, da bi ocenjevali vašo kmetijo oziroma stanovanjsko hišo vas prosimo, da nam sporočite na elektronski naslov td.mislinja@siol.net, najkasneje do 20.08.2007.

Želimo vam prijetno poletje ter veliko užitkov ob urejanju vaših domov!

Komisija za ocenjevanje okolja