akcija NAJLEPŠE UREJENO PODJETJE V OBČINI MISLINJA v letu 2006

Turistično društvo Mislinja v sodelovanju z Podjetniškim centrom SG
je pripravilo akcijo NAJLEPŠE UREJENO PODJETJE V OBČINI MISLINJA v letu 2006

Z akcijo smo želeli spodbuditi podjetnike...

Poglejte si poročilo pod VEČ

Poročilo o ocenjevanju v okviru akcije:

NAJLEPŠE UREJENO PODJETJE V OBČINI MISLINJA

v letu 2006

V letošnjem letu je TD Mislinja v sodelovanju s Podjetniškim centrom Slovenj Gradec po štirih letih zopet izvedlo akcijo »Najlepše urejeno podjetje v občini Mislinja v letu 2006«. Akcija je del splošnega razvoja v občini, ki vključuje tudi temeljna načela trajnostnega razvoja, temelječa na ohranjanju in izboljšanju okolja - čisto, zdravo in lepo urejeno.

Z temi akcijami želimo spodbuditi podjetnike k večji skrbi za lepši izgled poslovnih prostorov in objektov.

Cilj akcije predstavlja urejanje in varovanje okolja ter turistični prispevek različnih dejavnosti k promociji Občine.

Komisija Turističnega društva Mislinja je opravila ocenjevanje podjetij v začetku septembra 2006. Pri tem je preverjala in ocenila urejenost objektov in njihove neposredne okolice, upoštevala pa je tudi inovativnost, kreativnost in vpetost v tradicijo okolja.

Komisija je tako podelila 10 priznanj za lepo urejeno podjetje in 3 priznanja za trud pri celostnem urejanju podjetja. Slednja predstavljajo spodbudo pri nadaljnjem celostnem urejanju podjetja.

Priznanja za lepo urejeno podjetje so prejeli:

• KNJIGOVODSKI SERVIS IVICA ZAVERŠNIK S.P.
  • GMAJ D.O.O.
  • PREVOZI IN BAR "ŠPES" PLEČKO ERNA S.P.
  • JOVAN DAMJAN S.P.
  • GOSTILNA REPOLUSK MARJANA REPOLUSK S.P.
  • PIZZERIA VAGON ŠTEFKA GROS S.P.
  • WIKINS D.O.O.
  • PETROL MISLINJA,
  • KOROŠKA KMETIJSKI GOZDARSKA ZADRUGA – TRGOVINA MISLINJA
  • ZELIŠČARKA FANIKA JEROMEL

Priznanja za trud pri celostnem urejanju podjetja:

• CEMPRIN D.O.O.
  • STASO D.O.O.
  • ELEKTROUNIVERZAL, PRIMOŽ KRENKER S.P.

Sklepni dogodek akcije in podelitev priznanj najlepše urejenim podjetjem je, kot že vsako leto, potekal v okviru prireditve Pozdrav jeseni, ki jo tradicionalno organizira TD Mislinja.

Mislinja, 25. september 2006